Nowe okładki „Uczty dla wron”!

Michal/ Marzec 27, 2015/ NEWS/ 0 comments

ucztacz1_500_84     ucztacz2_500Kilka dni temu poznańskie Wydawnictwo Zysk i S-ka zaprezentowało nowe okładki „Uczty dla Wron” – czwartej części bestsellerowej sagi „Pieśń Lodu i Ognia”   autorstwa  George’a R.R. Martina.

Tym samym wydawnictwo kontynuuje serialową szatę graficzną, którą akceptuje zdecydowana większość polskich czytelników prozy Martina.

 

„Po stuleciach ciągłych wojen i zdrad siedem osłabionych potęg dzielących władzę nad krainą zawarło ze sobą rozejm. Tak się przynajmniej wydaje. Po śmierci króla potwora, Joffreya, Cersei przejęła władzę w Królewskiej Przystani. Śmierć Robba Starka złamała kręgosłup buntowi północy, a rodzeństwo Młodego Wilka rozproszyło się po całym królestwie. Trwająca tak długo wojna wreszcie się wypaliła. Jednakże wkrótce zaczynają się zbierać niedobitki, banici, renegaci i padlinożercy, którzy ogryzają kości poległych i łupią tych, którzy wkrótce również rozstaną się z życiem. W Siedmiu Królestwach ludzkie wrony zgromadziły się na bankiet z popiołów…”