Rozpisani.pl – nowy projekt Wydawnictwa PWN dla młodych pisarzy

Michal/ Czerwiec 30, 2016/ NEWS/ 0 comments

3Wydawnictwo PWN prowadzi projekt o nazwie Rozpisani.pl. Jest to usługa dla osób, które piszą książki i chcą je wydać własnym kosztem w niezbyt wygórowanych cenach. 

Poniżej znajduje się informacja od Wydawnictwa:

Piszesz książkę i chcesz ją wydać? A może jest już dawno napisana i czeka w szufladzie na dobry moment? Jeśli tak, nie zwlekaj! Wydaj swoją książkę już dziś. Przeczytaj nasze podpowiedzi, jak to zrobić.

Cokolwiek piszesz – opowiadanie, wiersze czy biografie, możesz to wydać z pomocą firm, takich jak rozpisani.pl, którzy pomagają autorom zaistnieć na rynku wydawniczym. To dzięki takim firmom jak rozpisani.pl niezależni autorzy mogą rozpocząć swoją karierę pisarską.

Rozpisani.pl pomagają autorom wydać ich książkę, świadczą także usługi edytorskie, korektorskie, dystrybucyjne i promocyjne. W self-publishingu nie ma żadnych ograniczeń ani obostrzeń. Można wydać wszystko, dosłownie wszystko!

Dostaniesz wszystkie niezbędne narzędzia do publikacji Twojej twórczości. Zespół ekspertów będzie Ci służył pomocą w dziedzinie redakcji, korekty i grafiki. Zajmą się składem książki i wydrukuj ją we własnej drukarni cyfrowej (druk już od 1 egzemplarza). Nie musisz od razu drukować wysokich nakładów i „zamrażać” w nich pieniędzy. Jeśli książka będzie się sprzedawać, zyski osiągnięte ze sprzedaży pierwszego nakładu możesz zainwestować w dodruki.

Jak wydać książkę w Rozpisani.pl?

Wejdź na www.rozpisani.pl

Zapoznaj się z ofertą

Wyślij e-mail na adres info@rozpisani.pl lub zadzwoń 519-075- 409 lub 22 695-44- 83

1