„Powiem Ci, kim jesteś” Danuta Pytlak

booksholick/ Sierpień 23, 2017/ Bez kategorii/ 2 comments

Hejka kochani. Ostatnio trochę mało się udzielałam, ale za to dużo czytałam i dla tego zapraszam Was do recenzji wspaniałej książki.

Podczas wyjazdu integracyjnego Adam, nowy pracownik stołecznego banku, wchodzi w ostry konflikt z jednym z kolegów, Hubertem. Nie przeczuwa nawet, jakie będą tego konsekwencje, jak głęboko to wydarzenie wpłynie na jego życie prywatne i uczuciowe. W pracy poznaje Asię i po kilku tygodniach luźnej znajomości zostają parą. Wydaje się, że są dla siebie stworzeni. Tymczasem narasta spór z Hubertem, który rozpoczyna perfidną nagonkę na dziewczynę Adama.

Pojawienie się w zespole nowego pracownika od początku budzi wiele emocji. Układy i układziki, kolesiostwo i molestowanie – to rzeczywistość, z którą muszą się zmierzyć bohaterowie powieści. Czy tym, którym zależy na uczciwości i wzajemnej współpracy, uda się zmienić dotychczasowe zasady gry? Czy w takim środowisku prawdziwe uczucie ma szansę przetrwać?

 

  • Zuza777

    Ciekawie się zapowiada 🙂 Ja mogę polecić coś co bardzo mi się spodobało ostatnio – książkę „Zatrzymać Dzień”. Myślę, że każdy coś dobrego wyniesie z lektury tej książki. Pozdrawiam 🙂

  • Na pewno zaznajomię się z treścią tej książki. Dziękuję za informacje 😀