Rekrutacja

Marzysz o karierze dziennikarskiej? Chcesz rozwijać swój warsztat w prężnie rozwijającym się portalu, współpracując z młodą, pełną energii ekipą? Język polski nie jest Ci obcy? Kochasz książki ? To znakomicie.

Dołącz do nas!

Obecnie poszukujemy osób na stanowiska:

RECENZENT – pisanie recenzji książek, filmów, albumów. Gwarantujemy stały dostęp do darmowych egzemplarzy recenzenckich oraz nowości wydawniczych.

KOREKTOR – pilnowanie poprawności językowej tekstów ukazujących się na portalu i kanałach społecznościowych,  poprawianie tekstów innych redaktorów.

NEWSMAN – pisanie newsów i zapowiedzi. Prawdę mówiąc, to właśnie osoby na to stanowisko są u nas najbardziej pożądane.

FELIETONISTA/BLOGER – stanowisko jakie jest każdy widzi. Pisanie felietonów oraz wszelakich innych form publicystycznych niebędących recenzjami.

SOCIAL MEDIA MANAGER – zarządzanie stronami portalu na Facebooku, Twitterze itp.

GRAFIK – tworzenie grafik, na przykład do konkursów albo wyglądu strony.

Jeśli jesteś zainteresowany, napisz na mejla rekrutacja.zkwk@gmail.com, zamieszczając parę słów o sobie. Mile widziana także próbka swoich umiejętności. Nie wymagamy wiele – potrzebne będą jedynie w miarę poprawne operowanie językiem polskim i zapał do pracy. No i chęć współtworzenia jednego z największych i najszybciej rozwijających się portali książkowych w Polsce. Czekamy na Ciebie!

Zasady rekrutacji:

Osoba przyjęta do redakcji ma obowiązek odbyć okres próbny, na który składa się 5 wrzuconych na portal tekstów pod ścisłym nadzorem opiekuna – członka redakcji uprawnionego do koordynacji poczynań młodych dziennikarzy. Po odbyciu okresu próbnego staje się ona pełnoprawnym członkiem redakcji, co uprawnia ją do dostawania egzemplarzy recenzenckich książek oraz innych przywilejów.