Spotkanie z Benem Collinsem w Polsce!

Michal/ Grudzień 2, 2015/ NEWS/ 0 comments

 

stig_1236599c

Niezapomniany Stig z Top Gear, mistrz kierownicy, dubler Daniela Craiga w scenach kaskaderskich w Quantum of Solace, Skyfall, czy Spectre przyjeżdża do Polski na zaproszenie Wydawnictwa Insignis, aby w Warszawie promować i podpisywać swoją nową książkę – „Jak prowadzić”. 

 

Opis książki „Jak prowadzić”:

 

„Jak prowadzić” to poradnik dla tych, którzy chcą jeździć lepiej, ale niekoniecznie szybciej. Bez względu na to, od jak dawna siedzisz za kółkiem, w tej książce znajdziesz wszystko, co powinieneś wiedzieć o bezpiecznej jeździe, panowaniu nad samochodem oraz o oszczędności paliwa.

Autorem poradnika jest były Stig z Top Gear i znakomity, jeden z najlepszych na świecie kierowca, za collinsktórym stoi ponad dwadzieścia lat doświadczenia. Ben Collins jeździł w Le Mans i NASCAR, prowadził Batmobila i unikał kul jako dubler Jamesa Bonda. Tysiące godzin wyrafinowanej jazdy pozwoliły mu niemal do perfekcji opanować ekonomię ruchu. Teraz w swojej książce dzieli się doświadczeniami i wiedzą, umożliwiając czytelnikom doskonalenie umiejętności za kółkiem.

Spotkanie z Benem Collinsem odbędzie się w najbliższy poniedziałek – 7 grudnia w Empiku Junior przy Marszałkowskiej 116/122, oczywiście w Warszawie.