Zaskoczony przez Marsjanina!

Alicja Konarska/ Listopad 24, 2014/ Blog, ZKWK blog

Takie niespodzianki lubię! Dzisiaj wieczór, dzień jak co dzień…A tu w skrzynce – AWIZO. I zaczyna się zastanawianie – co to może być? I jak zwykle myśl: „Zaraz, czy ja coś zamawiałem do recenzji?” Ale nie. Paczka, którą odebrałem na poczcie okazała się totalnym zaskoczeniem. Pozytywnym!

O książce „Marsjanin” jest w internecie od jakiegoś czasu dość głośno. Jako, że aktualnie „cierpię” (ta, jasne…) na nadmiar książek do recenzji, nie pakowałem się w kolejne egzemplarze i nie starałem się tej książki zdobyć. A mimo to… do mnie przyszła!
Co więcej,przyszła w nie byle jakim towarzystwie – wraz z nią otrzymałem plakat i „maskę” – skafander. No i co najważniejsze – była dla mnie zupełnym zaskoczeniem.
Książkę wydało wydawnictwo AKURAT – podlegające pod Muzę – znane z świetnie zorganizowanych akcji promocyjnych wśród blogerów i ciekawie wydanych książek. Mimo, że ich ostatnia książka, Troje mi nie podeszła (a dlaczego – dowiesz się oglądając recenzję poniżej) to Marsjanin zapowiada się dużo lepiej, i już wkrótce zabiorę się za czytanie.
Stay tuned! #marsjanin 🙂